Wojewódzki konkurs historyczny gimnazjów i szkół podstawowych

WKHKonkurs Historyczny 2018

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów klas gimnazjalnych

Lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu organizowanego przez RKK w LO Czersk

l.p Imię i nazwisko szkoła punkty
1 Czapiewski Krystian Czersk AS 42
2 Klin Nina Czarne SP 39
3 Bulczak Damian Debrzno SP 36
4 Zych Filip Debrzno SP 33
5 Werachowski Kamil Rytel SP 33
6 Kisełyczka Tomasz Debrzno SP 32
7 Nowik Krystian Czersk AS 32

Zakwalifikowanych gimnazjalistów zapraszamy do LO im. W. Pola w Czersku na II etap konkursu 7 grudnia w piątek o godz. 14.00

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych

Lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu organizowanego przez RKK w LO Czersk

l.p zakwalifikowani szkoła punkty
1 Knitter Adam Jakub Chojnice SP 1 43
2 Nalepa Kacper Jan Debrzno SP 41
3 Jackowski Jakub Człuchów SP 1 41
4 Kozłowski Kacper Debrzno SP 37
5 Bieliński Dawid Wierzchowo Dworzec SP 36
6  

Krawczyk Jakub Adam

Wierzchowo Dworzec SP 35

 

Zakwalifikowanych zapraszamy do LO im. W. Pola w Czersku
na II etap konkursu 11 stycznia 2019 w piątek o godz. 14.00

 


 

 

Gimnazjalny Konkurs Historyczny 2017

Lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu organizowanego przez RKK w LO Czersk

 

l.p Imię i nazwisko szkoła punkty
1 Łukasz Szmagliński Gimnazjum w Silnie, 37
2 Tomasz  Kisełyczka Gimnazjum w Debrznie 34
3 Filip Robert Zych Gimnazjum w Debrznie 31
4 Julia Rachwał Gimnazjum w Debrznie 30
5 Amelia Stolp Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego Chojnicach (dawniej Gimnazjum nr 3) 30
6 Krystian Czapiewski Społeczna Szkoła Podstawowa (dawniej Społeczne Gimnazjum) w Czersku 28
7 Zofia Helena Malinowska Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego Chojnicach (dawniej Gimnazjum nr 3) 28
8 Damian Kubas Gimnazjum Gminne  w Rychnowach 28

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazjalny Konkurs Historyczny 2016

Lista osób, które zakwalifikowały się do II etapu organizowanego przez RKK w LO Czersk

l.p Imię i nazwisko szkoła punkty
1 Patryk Sowiński Gimnazjum Swornegaciach 35
2 Jakub Mikulicz Gimnazjum nr 1 w Człuchowie im. K. Jagiellończyka 32
3 Maksymilian Seydak ZSS im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie 30
4 Piotr Stosik Gimnazjum w Karsinie (okręg RKK w Kościerzynie) 30
5 Filip Zych Gimnazjum w Debrznie 29

 

Liceum Ogólnokształcące © 2016 tantar Frontier Theme