Wygraj indeks na psychologię!

Rozpoczął się nabór do XI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, organizowanego przez magazyn „Charaktery”. Na zwycięzców czekają indeksy na psychologię!

Tegoroczna edycja turnieju właśnie się rozpoczęła. Od uczestników będzie wymagana m.in. znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” – oraz książki „Ja i inni”. Uczniowie najpierw sprawdzą swoją wiedzę podczas eliminacji online. 100 osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału, który odbędzie się 30 marca 2019 roku w Warszawie. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody: nagrody rzeczowe, stypendia oraz – dzięki porozumieniu z Uniwersytetem Jagiellońskim – 3 indeksy na stacjonarne studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ.

Serdecznie zapraszamy chętnych naszych licealistów do zgłębienia wiedzy psychologicznej i spróbowania własnych sił w zmaganiach o indeks. Zapisy do 10 grudnia u pani Marzeny Gruchały, psychologa i pedagoga szkolnego. Serdecznie zachęcam do udziału!

 

Updated: 16 listopada 2018 — 07:49
Liceum Ogólnokształcące © 2016 tantar Frontier Theme